Адвокатський запит
/01
Видача посвідки на проживання у формі пластикової ID картки
/02
Видача дозволу на використання праці іноземця на офіційному бланку із зазначенням даних роботодавця, працівника, професії та терміну дії
/03
Отримання українського паспорта
Вартість
Ви можете зв'язатися з нами для обговорення деталей
Ми впораємося з усіма нудними
і складними аспектами українського бізнесу.
FAQ
На який термін можна оформити посвідку на проживання?
Посвідка на тимчасове проживання оформлюється на строк від 6 місяців до 3-х років, при цьому точний термін оформлення залежить від підстави для отримання посвідки на проживання. Наприклад, під час роботи кореспондентом посвідка видається лише 1 рік. А якщо іноземець навчається в Україні, цей документ оформляється на весь час навчання.
Що робити, якщо закінчується термін дії посвідки?
Після закінчення дії посвідки на проживання, іноземець має протягом 7 днів зняти реєстрацію, повернути ПНП до Державної міграційної служби, а також залишити територію України. За бажання посвідку можна продовжити. Якщо на те є законні підстави, то тимчасова посвідка на проживання може продовжуватися іноземцем необмежену кількість разів. Але документи та заява на продовження посвідки повинні подаватися до міграційної служби не пізніше, ніж за 15 днів до завершення терміну дії поточного посвідки на проживання.
Чи існують підстави для відмови у видачі посвідки на проживання?
Існує великий перелік підстав для відмови у видачі посвідки на проживання. Розглянемо найпоширеніші причини:
- Паспорт іноземця зіпсований чи підроблений;
- Іноземець надав до державного органу завідомо неправдиві відомості про себе або цілі свого перебування в країні;
- Перебування іноземця в Україні загрожує національній безпеці та національним інтересам;
- Було виявлено факт невиконання іноземцем рішення суду чи рішення органів державної влади, тощо.
Якщо оформленням ПНП займається фірма Misyurak Law, то можете бути впевнені, що ми заздалегідь ретельно перевіримо і дізнаємося, чи є підстави, через які може бути отримана відмова.
Чи потрібно мені мати візу для оформлення посвідки на проживання в Україні?
Так, для отримання посвідки у іноземця має бути оформлена довгострокова віза типу Д. Винятком є громадяни деяких сусідніх держав: Вірменія, Грузія, Молдова та інші.
У яких випадках посвідка на проживання може бути анульована?
Навіть після отримання посвідки, іноземцю можуть її скасувати. На це є кілька основних причин:
- Надання неправдивих відомостей;
- Припинення діяльності приймаючої сторони;
- Засудження іноземця та вжиття запобіжного заходу у вигляді позбавлення волі;
- Уповноважений орган ухвалив рішення про депортацію іноземця та інші випадки, передбачені українським законодавством.
Нам довіряють














Нам довіряють



























Подати адвокатський запит подекуди може бути єдиним способом отримання незагальнодоступної інформації.
Це інформація часто є ключовим фактором у питанні швидкості та якості захисту ваших прав та інтересів. Вчасне отримання відомостей від Пенсійного фонду України, податкової служби чи, навіть, колишнього роботодавця може стати серйозною перепоною на шляху до розуміння правомірності їхніх дій. При цьому, саме отримання необхідної довідки, листа або копії певного документа часто є необхідною передумовою для початку переговорів щодо вирішення конфлікту або звернення до суду. У такому випадку адвокатський запит є ефективним інструментом для збору доказів неправомірної поведінки володільця інформації.
Дійсно, існують також й інші процедури отримання інформації, наприклад звернення громадян чи доступ до публічної інформації, які не вимагають залучення адвоката. Проте, наприклад, Закон України «Про доступ до публічної інформації» зобов’язує розпорядників інформації надати відповідь на ваш запит не пізніше п’яти робочих днів з дня його отримання, при цьому розпорядники наділені правом продовжити цей строк до 20 робочих днів, чим вони часто і зловживають.
У свою чергу, адвокатський запит подається у рамках дослідження адвокатом заявлених вами обставин з метою виявлення ваших прав, що порушені. Крім того, саме адвокатський запит обтяжує адресата додатковим тягарем – можливістю бути притягненим до відповідальності за ненадання необхідних відомостей.
Послуга з підготовки адвокатського запиту також дозволить клієнту отримати правильно викладений перелік питань, відповіді на які стануть ключовими при обранні загальної стратегії захисту та формату поведінки.Вартість послуги визначається залежно від обсягу документів, опрацювання яких необхідне для правильного формування питань, відповідаючи на які адресат надасть обсяг відомостей та документів, що буде достатнім для отримання бажаного вами ефекту.
Що потрібно для того, щоб подати адвокатський запит
- Звернутись до нашої юридичної практики за телефонами у розділі контактів, написати нам у месенджерах чи скористатись формою зв’язку на сайті.
- Для початку коротко описати Вашу ситуацію. Наш адвокат оцінить чи доцільно буде подати адвокатський запит в такому випадку, а також зможе оцінити точну вартість підготовки та подачі цього документу.
- Надати більш повну інформацію та за наявності документи, які ляжуть в основу нашого адвокатського запиту.