/01

Отримання свідоцтва на торгову марку

/02

Публікація в Бюлетені інформації про видане свідоцтво

/03

Внесення до Державного реєстру свідоцтв України на торгові марки

від 2800 грн
від 1 місяця

    You can contact us for details

    Please fill out the form and we will get back to you shortly

    Our numbers
    1000+
    Acted as legal advisor to medical institutions and privately practicing doctors
    9 years
    Average legal experiecne of a lawyer
    97%
    Clients who retain our services on regular basis or recommend us to their colleagues
    Trusted by

    FAQ

    Скільки реєструється торгова марка?

    Немає чітко встановленого терміну, протягом якого Укрпатент має розглянути заявку. Багато залежить від особливостей торгової марки, а також завантаженості Укрпатенту. Зазвичай, заявка розглядається від 1 року. І якщо було отримано відмову у реєстрації, то наступна заявка також може розглядатися стільки ж часу.

    Якщо я отримав відмову, гроші за оплату державного мита мені повертаються?

    Ні, у разі відмови гроші не повертаються. При цьому потрібно оплачувати кожну нову заяву на реєстрацію ТМ.

    Що робити у разі відмови у реєстрації ТМ?

    Завжди можливо дати мотивовану відповідь на користь реєстрації торгової марки. У деяких випадках це спрацьовує. Якщо Укрпатент і після цього відмовляє, то можна йти до суду або подавати апеляцію, але все це досить довгі та стомлюючі процеси, і часто немає сенсу вплутуватися в це. Тому в деяких випадках може знадобитися внесення змін до ТМ. Іноді достатньо змінити колір зображення або стиль шрифту.

    Реєстрація ТМ

    Один із найкращих способів зробити свій бізнес впізнаваним – зареєструвати торгову марку (товарний знак). ТМ є ефективним засобом захисту свого бізнесу. Це – його ім’я, в якому зібрано репутацію, пізнаваність і все, що в нього вкладають. Якщо бізнес не має торгової марки, то він, по суті, ніяк не захищений від плагіату, тому немає сенсу робити свій бренд впізнаваним. ТМ може включати слова, цифри, зображення, комбінації різних кольорів, тощо. 

    Реєструють торгову марку з кількох причин:

    • Тільки ви можете використовувати свою назву, логотип, тощо;
    • Тільки ви даватимете або не даватимете дозвіл на використання ТМ;
    • Можливість зареєструвати доменне ім’я другого рівня у зоні .UA. 

    Реєстрація ТМ забирає чимало часу та сил, особливо у тих, хто займається цим уперше. Набагато простіше та зручніше звернутися за допомогою до фахівців Misyurak Law, які мають величезний досвід у цьому питанні. Ми допоможемо в найкоротший термін зареєструвати вашу торгову марку, причому зробимо все «під ключ».

    Порядок реєстрації ТМ

    Реєстрацію торгової марки можна поділити на кілька етапів:

    1. Звернення до Misyurak Law та знайомство з фахівцем.
    2. Перевірка доступності ТМ. Фахівець має провести ретельну перевірку на схожість торгової марки із уже зареєстрованими товарними знаками. Схожість з іншими ТМ – це одна з найчастіших причин відмови у реєстрації. 
    3. Підготовка необхідного пакету документів. 
    4. Подача документів та заяви до Українського інституту інтелектуальної власності (Укрпатент).
    5. Якщо все проходить добре, клієнт отримує свідоцтво про реєстрацію торгової марки. При отриманні відмови є можливість дати мотивовану відповідь. Якщо це не допомагає, то завжди є можливість звернутися до суду чи Апеляційної палати Інституту інтелектуальної власності. 

    Які потрібні документи для реєстрації торгової марки?

    Пакет документів повинен включати в себе:

    • Зображення торгової марки розміром 8х8 сантиметрів в електронному або друкованому вигляді, у 5 примірниках для чорно-білої торгової марки та у 10 – для кольорової;
    • Перелік усіх товарів та послуг, для яких реєструється ТМ;
    • Назва фірми, юридична адреса (якщо йдеться про юрособу) або ПІБ та адресу проживання фізичної особи; 
    • Довіреність, оформлена на нашого юриста чи патентного повіреного. 

    Заявка до Укрпатенту може подаватися особисто або поштою. Але в будь-якому випадку цим питанням займаються фахівці Misyurak Law, тому вам ні про що не доводиться турбуватися. 

    Вартість реєстрації ТМ

    Вартість даної послуги залежить від багатьох моментів:

    • Терміновість;
    • Є клієнт резидентом чи нерезидентом;
    • Кількість класів МКТУ, заявників та інше.

    Наприклад, найчастіше найдешевшим варіантом реєстрації є словесна торгова марка. А кольорова зображувальна ТМ коштує вже значно дорожче. Найдешевша – 1 клас, 1 заявник, чорно-біла. Ціну слід обговорювати зі спеціалістом Misyurak Law. Він же і зорієнтує щодо приблизних термінів реєстрації. 

    Консультація 

    Первинна консультація необхідна у всіх випадках. По-перше, це необхідно, щоб фахівець міг ознайомитися з торговою маркою та розпочати пошук схожих ТМ. Це допоможе заздалегідь зрозуміти, чи можуть виникнути проблеми з реєстрацією товарного знаку. Іноді, простіше заздалегідь внести невеликі коригування до ТМ, щоб потім не подавати повторну заявку, втрачаючи дорогоцінний час. 

    Чому варто звернутися в Misyurak Law? 

    Наші спеціалісти мають величезний досвід у питаннях реєстрації торгових марок. Ми знаємо, яка схожість з іншими ТМ допустима для реєстрації, а в яких випадках з великою ймовірністю буде отримана відмова у реєстрації торгової марки. Ми надаємо послуги з реєстрації ТМ «під ключ», тому нашим клієнтам не доводиться витрачати свій час та сили.