/01

Припинення неправомірного використання

/02

Матеріальні компенсації

/03

Інші форми впливу на порушників

від 6000 грн
від 1 місяця

    Ви можете зв'язатися з нами для обговорення деталей

    Будь ласка, заповніть форму, ми зв’яжемось з вами найближчим часом

    Ми в цифрах
    1000+
    Виступали юридичним радником близько 1000 медичних закладів та приватно практикуючих лікарів в Україні
    9 років
    Середній стаж роботи юриста
    97%
    Клієнтів звертаються за послугами повторно, чи рекомендують нас колегам та знайомим
    Наші клієнти

    FAQ

    Яка ймовірність відстояти свої права на інтелектуальну власність?

    За наявності документального підтвердження своїх прав на інтелектуальну власність, нескладно виграти справу та заборонити використання об’єкта без вашого дозволу. На жаль, в Україні не завжди достатньо одного судового рішення, щоб правопорушник відмовився від подальшого використання об’єкта.

    Чи можу я розраховувати на компенсацію за порушення прав на інтелектуальну власність?

    Чинна судова практика підтверджує реальну можливість поновлення правовласником його порушених прав, при цьому можна заборонити використання об’єкта інтелектуальної власності. Однак із питанням стягнення збитків все не так однозначно. Є багато способів, якими правопорушник може уникнути стягнення з нього грошей за завдану матеріальну та моральну шкоду. Наприклад, об’єкт інтелектуальної власності може передатися під контроль іншій особі, через що доведеться знову звертатися до суду. Судовий процес може навмисне затягуватися. Тому добитися відшкодування збитків не завжди буває просто.

    Як я можу захистити свою інтелектуальну власність?

    На це питання не можна дати однозначної відповіді, адже кожна ситуація є індивідуальною. Однак Misyurak Law надає послугу захисту об’єктів інтелектуальної власності. Такий захист ґрунтується насамперед на тому, щоб створити умови, за яких правопорушнику використовувати ваш об’єкт інтелектуальної власності буде економічно невигідно.

    Захист об’єктів інтелектуальної власності

    Інтелектуальна власність у сучасному світі може бути не менш цінним об’єктом, ніж дорога нерухомість чи елітні авто. При цьому, даний вид власності часто стає об’єктом протиправних дій, адже вчинити їх не так складно, а за недостатньо кваліфікованого юридичного захисту відстояти свої права на інтелектуальну власність буває непросто. 

    Якщо відбувається порушення прав інтелектуальної власності, то правовласник може:

    • Вимагати відшкодування матеріальної та моральної шкоди;
    • Відновити свої права на об’єкт;
    • Заборонити публікацію у ЗМІ чи мережі інтернет;
    • Запобігти протиправним діям до їх вчинення;
    • Подати позовну заяву до суду з вимогою компенсувати збитки або втрачену вигоду, або ж з вимогою стягнути на свою користь отриманий порушником дохід за неправомірне використання інтелектуальної власності. 

    Передбачено неюрисдикційну форму захисту своїх прав на інтелектуальну власність. По суті це просто спроба знайти спільну мову з порушником і вимагати у нього припинення правопорушення. Однак, дана форма захисту є малоефективною через те, що більшість порушників банально ігнорують прохання правовласників. У такому разі, залишається лише використовувати юрисдикційну форму захисту. І у цьому питанні не обійтися без допомоги кваліфікованих юристів. У Києві та Київській області послуги із захисту об’єктів інтелектуальної власності надає фірма Misyurak Law. 

    Алгоритм дій за умови порушення прав інтелектуальної власності

    Якщо ви дізналися, що ваші права на інтелектуальну власність порушені, то алгоритм дій має бути наступним:

    1. Звернення за допомогою до Misyurak Law. Наші юристи ознайомляться з усіма обставинами та нюансами справи, а також запропонують можливі способи вирішення проблеми. 
    2. Розробка та проведення заходів, спрямованих на неюрисдикційне врегулювання питання. Найпростіший приклад – це спрямування претензії порушнику з вимогою припинити порушення прав інтелектуальної власності.
    3. Якщо порушник проігнорує офіційну претензію, ми можемо провести претензійно-позовну роботу. 
    4. Відстоювання інтересів клієнта в судовому порядку, визнання та відновлення його прав на об’єкт. 
    5. За бажанням клієнта, ми можемо подати позовну заяву з метою стягнення матеріальної та/або моральної шкоди.

    Які документи потрібні? 

    Основний документ, який знадобиться, це документ, що підтверджує ваше право на об’єкт інтелектуальної власності. Це може бути зареєстроване свідоцтво на товарний знак (торгова марка), патент на винахід чи корисну модель, ліцензійний договір, договір передачі прав на патент, тощо. Головне завдання – довести, що виняткові права на використання об’єкта є саме у вас. 

    Вартість послуги

    Ціна послуги із захисту об’єктів інтелектуальної власності може змінюватись у широкому діапазоні, залежно від складності конкретної справи та обсягу робіт. Але ми гарантуємо, що Misyurak Law, не зважаючи на високий рівент кваліфікації фахівців та величезного досвіду бере за свої послуги недорого.. 

    Первинна консультація

    Для запису на консультацію з нашим спеціалістом зв’яжіться з нами за контактами, вказаними на сайті. Первинна консультація необхідна, щоб юрист зміг оцінити ситуацію та обсяг роботи, запропонувати клієнту можливі варіанти вирішення питання, виробив оптимальний алгоритм дій. 

    Чому варто звертатися саме до нас?

    Наша фірма має величезний досвід у вирішенні суперечок, пов’язаних з об’єктами інтелектуальної власності. Ми допомогли багатьом клієнтам захистити свої права. Ми надаємо широкий спектр послуг із захисту об’єктів інтелектуальної власності:

    • Подача до суду позову з вимогою стягнути отриманий правопорушником дохід;
    • Подача позовної заяви з метою стягнення моральної шкоди;
    • Розробка та аналіз договорів щодо об’єктів інтелектуальної власності;
    • Проведення різноманітних заходів, спрямованих на досудове вирішення спору;
    • Консультування клієнтів з питань захисту їхньої інтелектуальної власності;
    • Консультація з питань захисту авторських прав;
    • Представництво інтересів клієнта в Укрпатенті та іншими державними органами;
    • Сприяння в організації та проведенні судових експертиз, та багато іншого.