/01

Видача посвідки на проживання у формі пластикової ID картки

від 5000 грн
до 1 місяця

    Ви можете зв'язатися з нами для обговорення деталей

    Будь ласка, заповніть форму, ми зв’яжемось з вами найближчим часом

    Ми в цифрах
    1000+
    Виступали юридичним радником близько 1000 медичних закладів та приватно практикуючих лікарів в Україні
    9 років
    Середній стаж роботи юриста
    97%
    Клієнтів звертаються за послугами повторно, чи рекомендують нас колегам та знайомим
    Наші клієнти

    На який термін можна оформити посвідку на проживання?

    Посвідка на тимчасове проживання оформлюється на строк від 6 місяців до 3-х років, при цьому точний термін оформлення залежить від підстави для отримання посвідки на проживання. Наприклад, під час роботи кореспондентом посвідка видається лише 1 рік. А якщо іноземець навчається в Україні, цей документ оформляється на весь час навчання.

    Що робити, якщо закінчується термін дії посвідки?

    Після закінчення дії посвідки на проживання, іноземець має протягом 7 днів зняти реєстрацію, повернути ПНП до Державної міграційної служби, а також залишити територію України. За бажання посвідку можна продовжити. Якщо на те є законні підстави, то тимчасова посвідка на проживання може продовжуватися іноземцем необмежену кількість разів. Але документи та заява на продовження посвідки повинні подаватися до міграційної служби не пізніше, ніж за 15 днів до завершення терміну дії поточного посвідки на проживання.

    Чи існують підстави для відмови у видачі посвідки на проживання?

    Існує великий перелік підстав для відмови у видачі посвідки на проживання. Розглянемо найпоширеніші причини:

    • Паспорт іноземця зіпсований чи підроблений;
    • Іноземець надав до державного органу завідомо неправдиві відомості про себе або цілі свого перебування в країні;
    • Перебування іноземця в Україні загрожує національній безпеці та національним інтересам;
    • Було виявлено факт невиконання іноземцем рішення суду чи рішення органів державної влади, тощо. 

    Якщо оформленням ПНП займається фірма Misyurak Law, то можете бути впевнені, що ми заздалегідь ретельно перевіримо і дізнаємося, чи є підстави, через які може бути отримана відмова. 

    Чи потрібно мені мати візу для оформлення посвідки на проживання в Україні?

    Так, для отримання посвідки у іноземця має бути оформлена довгострокова віза типу Д. Винятком є громадяни деяких сусідніх держав: Вірменія, Грузія, Молдова та інші.

    У яких випадках посвідка на проживання може бути анульована?

    Навіть після отримання посвідки, іноземцю можуть її скасувати. На це є кілька основних причин:

    • Надання неправдивих відомостей;
    • Припинення діяльності приймаючої сторони;
    • Засудження іноземця та вжиття запобіжного заходу у вигляді позбавлення волі;
    • Уповноважений орган ухвалив рішення про депортацію іноземця та інші випадки, передбачені українським законодавством.

    Посвідка на тимчасове проживання

    У багатьох випадках, іноземці, які проживають на території України, можуть оформити тимчасову посвідку на проживання. Це варіант легалізації фізичної особи нерезидента терміном від шести місяців до трьох років. При отриманні посвідки на проживання іноземець має право безперервно перебувати на території України, а також перетинати її кордон необмежену кількість разів. Існує великий список підстав, за яких іноземець може оформити тимчасову посвідку на проживання:

    • Дозвіл на працевлаштування на території України;
    • Участь у діяльності філій, відділень, представництв;
    • Робота кореспондентом;
    • Статус професійного спортсмена;
    • Навчання у вищому навчальному закладі;
    • Укладання шлюбу з громадянином чи громадянкою України;
    • Возз’єднання з сім’єю, та інші підстави. 

    Якщо займатися самостійно оформленням ПНП, то можуть виникнути деякі складнощі, адже дана процедура має свої нюанси, про які слід знати. Набагато простіше звернутися за допомогою до компанії Misyurak Law, юристи якої мають величезний досвід в оформленні тимчасових посвідок на проживання, і ми допомогли вже величезній кількості іноземців з отриманням посвідки проживання в країні.

    Процедура оформлення посвідки на тимчасове проживання 

    Порядок оформлення ПНП:

    1. Підготовчий етап. Він включає в себе консультацію в Misyurak Law, підготовку необхідного пакету документів, переклад паспорта та інших документів українською мовою, їх нотаріальне завірення. Також наші фахівці за необхідності підготують клопотання та листи. 
    2. Подача документів до Головного управління Міграційної служби України по регіону, ЦНАП або паспортного сервісу. Іноземець має особисто прийти до державного органу, але його супроводжуватиме наш юрист. Під час подання документів та заяви іноземця фотографують, знімають відбитки пальців. 
    3. Ухвалення рішення Міграційною службою. 
    4. Видача тимчасової посвідки на проживання у разі прийняття позитивного рішення. Забрати посвідку іноземець також повинен особисто. 
    5. Реєстрація місця проживання. Після отримання посвідки іноземець обов’язково повинен прописатися (зареєструвати місце проживання). На це йому дається до 30 календарних днів після отримання посвідки. 

    Після подання заяви та всіх необхідних документів, у Міграційної служби є 15 робочих днів для прийняття рішення. Плюс, до цього часу потрібно додати кілька днів на аналіз, підготовку та подання документів до уповноваженого органу. Виходить, що термін оформлення посвідки становить близько 20-25 днів з моменту звернення до нашої фірми. 

    Які документи необхідні?

    • Паспорт іноземця та його нотаріально засвідчений переклад українською мовою;
    • Страховий поліс;
    • Клопотання приймаючої сторони, наприклад, клопотання підприємства за підписом керівника;
    • Квитанція про оплату обов’язкового адміністративного збору;
    • Заява на отримання посвідки. 

    Додатково необхідні й інші документи, перелік яких залежить від підстави видачі ПНП. Наприклад, якщо підставою є навчання в Українському ВНЗ, то додатково буде потрібен документ, який підтверджує факт навчання в Україні, а також зобов’язання учбового закладу повідомити Міграційну службу про відрахування іноземця з ВНЗ. 

    Вартість оформлення ПНП

    Ми надаємо якісні та недорогі послуги з оформлення тимчасової посвідки на проживання в Україні. Ціна залежить від кількості послуг, що замовляються: консультація, аналіз та підготовка документів, супровід до Міграційної служби, допомога в пошуку житла та реєстрації, тощо. Також потрібно враховувати і додаткові витрати на переклад українською мовою документів та їх нотаріального завірення, оформлення медичного страхового поліса, оплату сервісного збору при оформленні через Державне підприємство «Документ» та інші витрати. З огляду на це, досить складно заздалегідь сказати точну вартість оформлення ПНП. Проте, на попередній консультації фахівець нашої фірми назве приблизну суму. 

    Консультація

    Попередня консультація є важливим підготовчим етапом для отримання посвідки на тимчасове проживання. Під час консультації, юрист Misyurak Law ознайомлюється з усіма нюансами, вивчає наявні документи, розпочинає підготовку повного пакету документів: переклад, нотаріальне засвідчення, тощо. На консультації клієнт може уточнити, скільки йому коштуватиме оформлення посвідки, а також приблизні терміни оформлення. 

    Переваги звернення до Misyurak Law

    Misyurak Law надає широкий спектр юридичних послуг, у тому числі ми маємо величезний досвід у питаннях, пов’язаних із отриманням та обміном посвідки на тимчасове проживання в Україні. Оформлення посвідки для наших фахівців – це звична справа. Тим не менш, кожному клієнту ми гарантуємо індивідуальний підхід, адже кожен випадок по своєму унікальний.