/01

Проставлення у паспортному документі штампу, в якому вказується термін, на який вирішено продовжити термін перебування

від 8000 грн
від 1 місяця

    Ви можете зв'язатися з нами для обговорення деталей

    Будь ласка, заповніть форму, ми зв’яжемось з вами найближчим часом

    Ми в цифрах
    1000+
    Виступали юридичним радником близько 1000 медичних закладів та приватно практикуючих лікарів в Україні
    9 років
    Середній стаж роботи юриста
    97%
    Клієнтів звертаються за послугами повторно, чи рекомендують нас колегам та знайомим
    Наші клієнти

    FAQ

    Чи обов'язково залишати територію України для продовження терміну перебування?

    Ні, наша фірма допомагає продовжити термін перебування іноземця в Україні без потреби залишати територію країни. Винятком є випадки, коли термін перебування був прострочений.

    Що робити у разі прострочення перебування?

    У такому разі необхідно залишити територію України кількість днів, необхідну для відновлення можливості законного перебування (правило 90 днів протягом 180 днів), або отримати візу. Причому, іноземцю зовсім не обов’язково їхати до своєї країни, йому досить просто залишити українську територію та повернутися через необхідну кількість днів. 

    За який час до кінця терміну перебування потрібно подавати заяву?

    Така заява подається до міграційної служби не раніше, ніж за 10 днів до кінця законного терміну перебування на території України. Але не пізніше ніж за 3 дні до кінця цього терміну.

    Чи може іноземець перебувати в Україні понад 90 днів протягом 180 днів?

    Громадяни країн з безвізовим порядком в’їзду можуть тимчасово перебувати на території України не більше ніж 90 днів протягом 180 днів. Виняток лише в тих випадках, якщо іноземець оформить дозвіл на імміграцію, а після цього одержить посвідку на проживання. Юристи Misyurak Law можуть допомогти і з цими питаннями.

    Продовження терміну перебування

    Іноземці та особи без громадянства можуть проживати в Україні, але обмежену кількість часу. Однак, у деяких випадках, іноземцям може знадобитися продовження терміну перебування на території України. Для цього мають бути певні підстави, і іноземець має подати відповідну заяву до Державної міграційної служби. Цю процедуру не можна назвати простою, адже є чимало бюрократичних тонкощів, про які звичайні громадяни банально не можуть знати, тим більше якщо йдеться про іноземців. Саме тому для продовження терміну перебування в Україні варто звертатися до фірми Misyurak Law. 

    Для продовження терміну знадобиться документ про підставу перебування в Україні, паспорт іноземця, документ приймаючої особи. Приймаючою стороною може виступати як фізична, так і юридична особа. 

    Порядок продовження терміну перебування іноземця в Україні

    Цю процедуру умовно можна поділити на такі етапи:

    1. Підготовчий етап. Спеціаліст нашої компанії вивчає ситуацію, аналізує документи та пропонує клієнту можливі варіанти підстав, за якими він може залишитися в Україні. За потреби, ми надаємо рекомендації щодо правильного виїзду клієнта за кордон. Це необхідно у разі прострочення терміну перебування. 
    2. Погодження. На цьому етапі наша фірма погоджує з клієнтом вартість послуг, приблизні терміни, а також підписує договір на надання юридичних послуг. Також клієнтом оформляється довіреність на наших співробітників. 
    3. Заповнення заяви приймаючої сторони. Ми допомагаємо правильно заповнити таку заяву. 
    4. Підписання заяви приймаючою стороною. 
    5. Подача всіх необхідних документів у ГМС. 

    Які знадобляться документи?

    Перелік необхідних документів залежить від того, ким є приймаюча сторона. Якщо це юридична особа, потрібно підготувати такі документи:

    • Заява приймаючої сторони, підписане клієнтом (формується під час подання документів);
    • Оригінал паспорту іноземця (має бути перекладений українською мовою, а переклад необхідно нотаріально завірити);
    • Копія паспорту з нотаріально засвідченим перекладом;
    • Копія міграційної картки (якщо є);
    • Паспортний документ керівника приймаючої юрособи;
    • Витяг з ЄДРПОУ;
    • Підтвердження фінансової забезпечення іноземця або гарантійний лист приймаючої сторони про взяття на себе зобов’язань про сплату всіх витрат;
    • Підтвердження права власності приймаючої сторони на житло;
    • Кольорове фото 3,5х4,5 сантиметра. 

    Якщо приймаючою стороною виступає фізособа, то список документів буде трохи меншим, адже не потрібно надавати виписку з ЄДРПОУ. А в іншому, пакет документів практично ідентичний. 

    Незалежно від того, ким є приймаюча сторона, наші фахівці допомагають підготувати всі документи. Ми сприяємо їхньому найшвидшому отриманню, а також перекладу та нотаріальному засвідченню. 

    Вартість послуги

    Ми надаємо послугу продовження терміну перебування іноземця за адекватною ціною. Також, компанія Misyurak Law готова все зробити «під ключ». Це включає: консультаційні послуги, аналіз та підготовку пакету документів, подання документів та заяви до Державної міграційної служби. Ми допомагаємо клієнту на кожному з етапів, тому, звертаючись до нас, ви можете ні про що не переживати. 

    Консультація

    Первинна консультація необхідна у будь-якому разі, адже юрист має ознайомитися із справою та запропонувати клієнту оптимальні рішення для продовження терміну перебування. Для запису на консультацію, зв’яжіться з нами по контактам, вказаними на сайті. 

    Чому саме ми?

    Наші фахівці можуть похвалитися великим досвідом у питаннях, пов’язаних із законним перебуванням іноземців на території України. Ми знаємо як швидко і без зайвої бюрократичної тяганини підготувати документи та продовжити термін перебування. Юристи Misyurak Law знають усі нюанси подібних справ, а також можливі «підводні камені».