/01

Отримання виписку з державного демографічного реєстру

від 6000 грн
від 1 місяця

    Ви можете зв'язатися з нами для обговорення деталей

    Будь ласка, заповніть форму, ми зв’яжемось з вами найближчим часом

    Ми в цифрах
    1000+
    Виступали юридичним радником близько 1000 медичних закладів та приватно практикуючих лікарів в Україні
    9 років
    Середній стаж роботи юриста
    97%
    Клієнтів звертаються за послугами повторно, чи рекомендують нас колегам та знайомим
    Наші клієнти

    FAQ

    Протягом якого терміну після зняття з реєстрації потрібно отримати нову прописку?

    Стаття 6 Закону України «Про свободу пересування» говорить, що громадяни України, іноземці та особи без громадянства після зняття з реєстрації та переїзду на нове місце проживання повинні зареєструватися за новою адресою протягом 30 календарних днів.

    Можна в той самий день знятися з реєстрації та зареєструватися за іншою адресою?

    Так, для будь-яких громадян, у тому числі і іноземців, передбачена можливість знятися з реєстрації та зареєструватися в іншому місці в той самий день. Причому дана процедура займає не набагато більше години, ніж реєстрація.

    Документи для реєстрації місця проживання потрібно подавати лише особисто?

    Документи можна надати особисто, а можна через представника фірми Misyurak Law. Для цього необхідно оформити довіреність на нашого фахівця. Представник фірми, у свою чергу, має пред’явити оригінал свого паспорта.

    Що робити, якщо я не власник об'єкта нерухомості, і я не маю договору оренди?

    У такому разі потрібна присутність власника житла з документами на квартиру або будинок (як альтернатива підійде довіреність від власника), а також паспортом для посвідчення особи. Власник житла повинен особисто підтвердити, що він не проти прописати вас у своїй квартирі/будинку/кімнаті.

    Чи можуть мені відмовити у реєстрації місця проживання?

    Відмови іноземці отримують не дуже часто. Є лише кілька причин, з яких можуть відмовити у реєстрації: неповний пакет документів, надання підроблених документів або недостовірних відомостей про себе, особі не виповнилося 14 років (у такому разі реєстрація можлива лише з батьками). Якщо ви користуєтеся послугами Misyurak Law, можете бути впевнені, що процедура реєстрації місця проживання пройде успішно.

    Скільки часу займає процедура реєстрації?

    Якщо всі документи вже готові, зареєструватися на новому місці проживання можна протягом 1-2 днів. У ЦНАП реєструють нове місце проживання у день подання документів.

    Реєстрація місця проживання іноземців

    Іноземці, які проживають на території України під час виконання необхідних реєстраційних дій та підготовки необхідного пакету документів, можуть отримати реєстрацію (прописатися). Це може бути їх житло, а також квартира або будинок, що належить іншій особі. У багатьох випадках для законного перебування іноземця на території України прописка (реєстрація місця проживання) є обов’язковою. Наприклад, якщо нерезидент оформив тимчасову посвідку на проживання в Україні, то після отримання ПТП він повинен у 30-денний термін зробити собі реєстрацію. 

    Відомості про місце проживання вносяться в різні документи іноземця:

    • Посвідка на тимчасове проживання;
    • Посвідка на постійне проживання;
    • Посвідчення особи, яка потребує додаткової допомоги;
    • посвідчення біженця;
    • Посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист. 

    Оформити реєстрацію іноземцю в Україні не так складно. Однак є свої нюанси, які можуть дещо ускладнити процедуру. Якщо не бажаєте витрачати свій час, щоб у всьому розібратися, довірте реєстрацію місця проживання юристам компанії Misyurak Law. 

    Порядок реєстрації місця проживання іноземця

    При зверненні по допомогу до нашої фірми порядок реєстрації виглядає так:

    1. Підготовчий етап. Ми консультуємо клієнта, аналізуємо наявні документи та готуємо повний пакет документів. 
    2. Подання документів та заяви. Документи та заява подаються до органу реєстрації. Зробити це найзручніше через Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП). 
    3. Реєстрація місця проживання. 

    Перелік необхідних документів

    • Документ, до якого вносяться відомості про місце проживання (наприклад, тимчасову посвідку на проживання);
    • Документи, що підтверджують право на проживання в квартирі/будинку/кімнаті – це може бути договір купівлі-продажу, дарча, договір оренди тощо;
    • Заява про зняття з реєстрації місця проживання (якщо реєстрація здійснюється одночасно зі зняттям з реєстрації);
    • Заява про реєстрацію. 

    Якщо документи та заяву подає наш спеціаліст, то на нього оформляється нотаріальна довіреність на представлення інтересів. Фірма Misyurak Law допомагає з перевіркою та оформленням усіх документів. 

    Вартість послуги

    Ми надаємо якісні та недорогі послуги з реєстрації місця проживання іноземців. Ціна залежить від кількості послуг, що замовляються: консультація, аналіз та підготовка документів, допомога в пошуку житла для реєстрації і так далі. Також, слід враховувати і додаткові витрати на сплату адміністративного збору, нотаріальне оформлення довіреності.

    Первинна консультація

    Попередня консультація є важливим підготовчим етапом. Під час консультації юрист Misyurak Law знайомиться зі всіма нюансами, вивчає наявні документи, починає підготовку повного пакету документів. 

    Переваги звернення до нашої фірми

    Misyurak Law надає широкий спектр юридичних послуг, у тому числі ми маємо величезний досвід у питаннях, пов’язаних із реєстрацією місця проживання іноземців. Для наших фахівців – це звична справа. Тим не менш, кожному клієнту ми гарантуємо індивідуальний підхід, адже всі випадки унікальні і вимагають особливого підходу.